Sensor cable, 5 m, 5-pole, open/M8 socket, for 24V
€23.90*
Content:
1 piece
| Accessories total price | €0.00 |
further versions
Accessories
Accessories total price
€23.90 *
Product number:
200100-24
EAN:
4260556626031
Available downloads
Data sheet
(0.26 MB)
24V DC sensor cable, 5 m (~16,4 ft.), black, 5-wire, with M8 female connector on one side and 5 open cable ends on the other side.
For connection of Tubeled_25 RGB-W lights.
For connection of Tubeled_25 RGB-W lights.
Properties "Sensor cable, 5 m, 5-pole, open/M8 socket, for 24V"
| Order number: | 200100-24 |
|---|---|
| Model: | Sensor Cable, Open/M8 Socket 5-Pin |
| Type: | Sensor cable, PUR, black |
| Amount: | 1 piece |
| Suitable for: | TUBELED_25 RGB-W (not TUBELED_25) |
| Cable length: | 5 m (~16,4 ft.) |
| Attachment to a luminaire: | connector M8 socket, straight |
| Cable ends: | open ends, 5 cores / M8 socket, straight |
| Number of poles: | 5 |
| Cable material: | PUR |
| Weight (net): | 200 g (~7 oz) |
| Gross weight: | 200 g (~7 oz) |
| Markings: | CE |